TURNIR PËR NDER TË “ARDREN DAFOTA”

KF Vëllaznimi do të organizoj Turnir për nder të “Ardren Dafota”, me gjeneratën U13. Klubet pjesëmarrëse në këtë turnir janë: 1. KF VËLLAZNIMI 2....

LORIK CANA VIZITON KF VËLLAZNIMIN

LORIK CANA VIZITON KF VËLLAZNIMIN Kryesia e KF Vëllaznimit, ka pritur sot në takim legjendën e futbollit mbarëshqiptar, Lorik Cana. Sot na ka nderuar...

NJOFTIM për Junior dhe Kadet

Juniorët e KF Vëllaznimit do të marrin pjesë në garat e organizuara nga Federata e Futbollit e Kosovës në Ligën e Parë në kampionatin...