KF TREPÇA’89 vs KF VËLLAZNIMI

LIGA E PARË – JAVA 5 KF TREPÇA’89 vs KF VËLLAZNIMI Stadiumi “RIZA LUSHTA” – Mitrovicë E Diel: 24.09.2023 Ora 15:00 #FORCAVËLLAZNIM...

KF VËLLAZNIMI vs FC ISTOGU

LIGA E PARË – JAVA 4  KF VËLLAZNIMI – FC ISTOGU  Stadiumi i Qytetit – Gjakovë  E Diel: 17.09.2023  Ora 15:00 #FORCAVËLLAZNIM...

PHOENIX 1-2 VËLLAZNIMI

KF Vëllaznimi ka arritur fitoren e parë në xhiron e tretë të sezonit 2023/24, ishte një lojë shumë e mirë dhe me shumë raste....