PHOENIX vs VËLLAZNIMI

KF Vellaznimi në xhiron e javës së 21-të ka barazuar si mysafir me KF Phoenix. Kf Phoenix 0 – 0 Kf Vëllaznimi...

PHOENIX vs VËLLAZNIMI

Phoenix vs Vëllaznimi —  15:00  09.04.2023  Stadiumi Sintetik – Vitomerice...

KF Vëllaznimi 2 – 1 KF Drenasi

KF Vëllaznimi ka arritur fitoren e parë sezonale kundër KF Drenasit, vlenë të theksohet se pjesa e parë ka përfunduar 0-1 në të mirë...

Vëllaznimi vs Drenasi

KF Vëllaznimi si vendas do të takohet me KF Drenasin në kuadër të xhros së XX në Ligen e Parë Grupi A. Data: 02.04.2023...

MEGZON VISOKA KRYETRAJNER I KF VELLAZNIMIT

NJOFTIM Sot KF Vëllaznimi ka nënshkruar zyrtarisht kontratën me kryetrajnerin Megzon Visoka. Kryetrajnerit Visoka i urojmë suksese në punën e tij dhe projektin e...

FERONIKELI 1-1 VËLLAZNIMI

KF Vëllaznimi në xhiron e 19 si mysafir i KF Feronikeli 74, ka arritur ta marr një pikë. KF Feronikeli 74 1-1 KF Vëllaznimi...