NJOFTIM

Pas rezultateve negative të katër xhirove të para, Kryetrajneri Arsim Gojani dhe shtabi teknik kanë ofruar dorëheqje të parevokushme. Pas ndeshjës së sotme është...

RILINDJA 1974 vs VËLLAZNIMI

KF Vëllaznimi në xhiron e XVII do ta zhvillojë si mysafir i KF Rilindja 1974, ndeshja do te zhvillohet të dielën me 05.03.2023 në...