LAJMET

MEGZON VISOKA KRYETRAJNER I KF VELLAZNIMIT

NJOFTIM Sot KF Vëllaznimi ka nënshkruar zyrtarisht kontratën me kryetrajnerin Megzon Visoka. Kryetrajnerit Visoka i urojmë suksese në punën e tij dhe projektin e klubit. Me respekt, KF...

FERONIKELI 1-1 VËLLAZNIMI

KF Vëllaznimi në xhiron e 19 si mysafir i KF Feronikeli 74, ka arritur ta marr një pikë. KF Feronikeli 74 1-1 KF Vëllaznimi...

NJOFTIM

Pas rezultateve negative të katër xhirove të para, Kryetrajneri Arsim Gojani dhe shtabi teknik kanë ofruar dorëheqje të parevokushme. Pas ndeshjës së sotme është mbajtur mbledhja e bordit...

RILINDJA 1974 vs VËLLAZNIMI

KF Vëllaznimi në xhiron e XVII do ta zhvillojë si mysafir i KF Rilindja 1974, ndeshja do te zhvillohet të dielën me 05.03.2023 në stadiumin Shahin Haxhiislami në...

ANKESË

ANKESË KF “VELLAZNIMI” ndihet jashtë mase i revoltuar me ndarjen e drejtësisë në disa ndeshje të zhvilluara në stinorin vjeshtor, por kjo përsëri ndodhi në stinorin pranveror, në...
Këtë e pëlqejnë %d blogues: