LAJMET

VËLLAZNIMI vs ISTOGU

Vëllaznimi vs Istogu KF Vëllaznimi në stinorin pranveror si vendas e  fillon ndaj KF Istogut.  26.02.2023  13:00  Stadiumi i Qytetit / Gjakovë Hyrja në Stadium është Gratis  ...

KF LIRIA 3-0 KF VELLAZNIMI

Ndeshje e javes 15 ndermjet KF Liria dhe KF Vellaznimi ka përfunduar me fitoren e vendasve me rezultat 3-0. KF Vellaznimi ndeshjen e radhes do ta zhvilloj si...

KF LIRIA vs KF VELLAZNIMI

KF LIRIA vs KF VELLAZNIMI E SHTUNE: 18.02.2023 ORA: 13:00 STADIUMI “PERPARIM THACI” – PRIZREN #KFVELLAZNIMI...

Mbi të gjitha është Vëllaznimi

Mbi të gjitha është Vëllaznimi Po fillojmë një sfidë gati të pamundur, por së bashku të gjitha mund të bëhen realitet. Do të luftojmë deri në momentin e...
Këtë e pëlqejnë %d blogues: