SPORT

MIQËSORE: VËLLAZNIM vs MALISHEVA

NDESHJE MIQËSORE KF VËLLAZNIMI – FC MALISHEVA Stadiumi i Qytetit – Gjakovë E Shtunë: 09.09.2023 Ora 16:00...
SPORT

PHOENIX 1-2 VËLLAZNIMI

KF Vëllaznimi ka arritur fitoren e parë në xhiron e tretë të sezonit 2023/24, ishte një lojë shumë e mirë dhe me shumë raste....
SPORT

KF PHOENIX vs KF VËLLAZNIMI

🔻LIGA E PARË – JAVA 3 ⚽️ KF PHOENIX vs KF VËLLAZNIMI 📍 Stadiumi Sintetik – Vitomiricë 🗓 E Diel: 03.09.2023 🕠 Ora 16:00...
SPORT

VËLLAZNIMI 1-2 TREPÇA

KF Vëllaznimi ka pësuar humje në ndeshjen e parë si vendas në sezonin 2023/24, përkundër shumë rasteve në minutën e 88-të arriti të shënon...
SPORT

KF VËLLAZNIMI vs KF TREPÇA

KF Vëllaznimi xhiron e dytë do ta zhvillojë në Gjakovë. LIGA E PARË – JAVA 2 KF VËLLAZNIMI vs KF TREPÇA Stadiumi i Qytetit...