ANKESË

ANKESË KF “VELLAZNIMI” ndihet jashtë mase i revoltuar me ndarjen e drejtësisë në disa ndeshje të zhvilluara në stinorin vjeshtor, por kjo përsëri ndodhi...

VËLLAZNIMI vs ISTOGU

Vëllaznimi vs Istogu KF Vëllaznimi në stinorin pranveror si vendas e  fillon ndaj KF Istogut.  26.02.2023  13:00  Stadiumi i Qytetit / Gjakovë Hyrja në...

KF LIRIA 3-0 KF VELLAZNIMI

Ndeshje e javes 15 ndermjet KF Liria dhe KF Vellaznimi ka përfunduar me fitoren e vendasve me rezultat 3-0. KF Vellaznimi ndeshjen e radhes...

KF LIRIA vs KF VELLAZNIMI

KF LIRIA vs KF VELLAZNIMI E SHTUNE: 18.02.2023 ORA: 13:00 STADIUMI “PERPARIM THACI” – PRIZREN #KFVELLAZNIMI...

Mbi të gjitha është Vëllaznimi

Mbi të gjitha është Vëllaznimi Po fillojmë një sfidë gati të pamundur, por së bashku të gjitha mund të bëhen realitet. Do të luftojmë...