PHOENIX 1-2 VËLLAZNIMI

KF Vëllaznimi ka arritur fitoren e parë në xhiron e tretë të sezonit 2023/24, ishte një lojë shumë e mirë dhe me shumë raste. Nikson

Lexo me shume»

VËLLAZNIMI 1-2 TREPÇA

KF Vëllaznimi ka pësuar humje në ndeshjen e parë si vendas në sezonin 2023/24, përkundër shumë rasteve në minutën e 88-të arriti të shënon Mark

Lexo me shume»