Ardian Mema Kryetrajner i KF Vëllaznimit

NJOFTIM 🔴⚫️
Me shumë kënaqësi ju njoftojmë se sot klubi ynë ka arritur marrëveshje me kryetrajnerin Ardian Mema.
Trajneri Mema vjen pas eksperiencave në Superioren Shqiptare me Skënderbeun, Flamurtarin, Kastriotin dhe Tiranën.
I urojmë fat dhe suksese në përmbushjen e objektivave sezonale dhe në vazhdimësi në drejtimin e Vëllaznimit.
“Mirë se erdhe në familjen kuq e zi!” Ardian Mema.
Me respekt
KF Vëllaznimi Gjakovë

Leave a Reply