DINAMO 0-0 VËLLAZNIMI

KF Vëllaznimi ka barazuar si mysafir i KF Dinamo në Ferizaj, përkundër shumë rasteve dhe një penaltie të humbur në fund nuk arritem të marrim 3 pikë të plota.
KF Dinamo 0-0 KF Vëllaznimi
Në fundjavë
#FORCAVËLLAZNIM

Leave a Reply