VIKTOR KUKA ka vendosur të bëhet pjesë e klubit kuq e zi nga Gjakova.

VIKTOR KUKA ka vendosur të bëhet pjesë e klubit kuq e zi nga Gjakova.

Mbrojtësi i djathtë Kuka ka arritur marrëveshje me klubin për sezonen 2021/22.

Kuka me një përvojë shumë të madhë në futbollin kosovar ishtë lojtarë i këtyre klubeve: FC Prishtina, KF Teuta, KF Llapi, FC Drita, FC Ferizaj, FC Feronikel dhe së fundmi ishte pjesë e FC Malisheva.

Suksese Viktor Kuka