Albutrint Morina rikthehet në Vëllaznim.

Albutrint Morina rikthehet në Vëllaznim.
Mesfushori Gjakovar pas 4 viteve është rikthyer në vendlindje dhe ka nëshkruar kontratë me klubin kuq e zi për sezonen 2021/22.
Morina gjatë këtyre viteve ishte pjesë e Feronikeli, Llapi, Drenica dhe së fundmi ishte pjesë e FC A&N.
Suksese Tiki