JUNIORËT: VËLLAZNIMI vs RONI 19

Java e 10-të në Ligën e Parë Junior do të zhvillohet të dielen me 05.11.2023 ndërmjet KF Vëllaznimi dhe KF Roni 19 nga Prishtina.
KF Vëllaznimi U19 ka 7 fitore një barazim dhe një humbje dhe është i rënditur në vendin e dytë, ky vend që dërgon direkt në Superligen U19.
KF Vëllaznimi – KF Roni 19
🗓️E Diel: 05.11.2023
🕚Ora: 10:00

📍Stadiumi Sintetik Shkugëz

#FORCAVËLLAZNIM

Leave a Reply