KF Vëllaznimi 2 – 1 KF Drenasi

KF Vëllaznimi ka arritur fitoren e parë sezonale kundër KF Drenasit, vlenë të theksohet se pjesa e parë ka përfunduar 0-1 në të mirë të mysafirëve, kurse në pjesën e dytë në minutën e 68-të kapiteni Albutrint Morina ka shënuar për ta barazuar rezultatin dhe në minuten e 83-të me kokë sha shënuar qendërmbrojtësi Argjend Qela me kokë për të kaluar në epërsi dhe me këtë rezlutat ka përfunsuar ndeshja.

Vëllaznimi 2-1 Drenasi

 

Leave a Reply