KF LIRIA 3-0 KF VELLAZNIMI

Ndeshje e javes 15 ndermjet KF Liria dhe KF Vellaznimi ka përfunduar me fitoren e vendasve me rezultat 3-0.

KF Vellaznimi ndeshjen e radhes do ta zhvilloj si vendas në dundjavë.

#KFVELLAZNIMI

Leave a Reply