Ka përfunduar ndeshja e tretë dhe e fundit miqësore: Vëllaznimi 2-0 Dardanët

Ka përfunduar ndeshja e tretë dhe e fundit miqësore:
Vëllaznimi 2-0 Dardanët
Golashënues:
Donati Toma⚽️🅰️ Albin Prapashtica
Dafnis Brahimaj⚽️🅰️ Lek Vula
Liga e parë Grupi A fillon me 28/29.08.2021
Vëllaznimi ndeshjen e parë do ta zhvilloj si mysafir i KF Onix që zhvillohet në stadiumin sintetik në Brestovik-Pejë.
KF Onix – KF Vëllaznimi
Datë: 28.08.2021
Ora: 17:00
Stadiumi Sintetik – Brestovik