Granit Begolli kryetrajner i KF Vëllaznimit.

KF Vëllaznimi ka arritur marreveshje me trajnerin Granit Begolli.

Granit Begolli njifet si futbollist, drejtor sportiv dhe trajner.

Në klub priten projekte të mëdha, ku së bashku me KryetrajneriN Begolli do të mundohemi që të organizohemi sa më mirë për zonin 2021/22.

Në ditët në vijim priten edhe disa transfere të lojtarëve në bashkëpunim me Trajnerin.

Granitit i urojme suksese.

#VAZHDOJME