Sot në ambientet e Stadiumit “Fadil Vokrri”…

Sot në ambientet e Stadiumit “Fadil Vokrri” është bërë tërheqja e shortit për edicionin e ri të garave në Ligën e Parë, Grupi A.

Java e parë:
Onix – Vëllaznimi
Trepça’89 – Liria
A&N – Drenasi
Rahoveci – Besa
Istogu – Trepça
Së shpejti do të ju njoftojmë për të rejat rreth klubit, organizimin dhe gjithqka tjetër.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]