LAJMET

NJOFTIM

Pas rezultateve negative të katër xhirove të para, Kryetrajneri Arsim Gojani dhe shtabi teknik kanë ofruar dorëheqje të parevokushme. Pas ndeshjës së sotme është mbajtur mbledhja e bordit...

RILINDJA 1974 vs VËLLAZNIMI

KF Vëllaznimi në xhiron e XVII do ta zhvillojë si mysafir i KF Rilindja 1974, ndeshja do te zhvillohet të dielën me 05.03.2023 në stadiumin Shahin Haxhiislami në...

ANKESË

ANKESË KF “VELLAZNIMI” ndihet jashtë mase i revoltuar me ndarjen e drejtësisë në disa ndeshje të zhvilluara në stinorin vjeshtor, por kjo përsëri ndodhi në stinorin pranveror, në...
Këtë e pëlqejnë %d blogues: